Urządzenia elektroniczne

Reklama

COMMUNIGUARD to naukowo zaprogramowana folia ochronna, działająca zgodnie z zasadami biofizyki. Zawiera krzem, który został wykorzystany do harmonizowania negatywnych następstw oddziaływania pola elektromagnetycznego.

Wykorzystywaniu nowoczesnych technologii oraz urządzeń elektrycznych zawsze towarzyszy pole elektromagnetyczne. Najczęstszym źródłem pól elektromagnetycznych są urządzenia gospodarstwa domowego, komputery, urządzenia służące do komunikacji, zestawy telewizyjne, telefony komórkowe, auta oraz proste przewody elektryczne. Bezustanny kontakt z elektrycznym smogiem może zagrażać naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Może zaburzać biologiczny rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp. COMMUNIGUARD to łatwa w użyciu naukowo zaprogramowana folia ochronna, która może chronić organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego. Skuteczność folii ochronnej została oceniona podczas badań przeprowadzonych przez niemiecki instytut EUTROPA, podczas których uzyskała znakomite wyniki. Oczywiście, warto stosować COMMUNIGUARD nie tylko na telefonach komórkowych, ale na każdym innym urządzeniu, które wytwarza pole elektromagnetyczne podczas swojej pracy (np. Telefony bezprzewodowe, kuchenki mikrofalowe, samochody, urządzenia służące do monitorowania niemowląt itp.).
Instrukcja obsługi: oderwij ostrożnie folię ochronną z opakowania i przyklej ją z tyłu telefonu. Nie przycinaj jej! W podobny sposób można ją przykleić do innych urządzeń lub w samochodzie. W przypadku kuchenek mikrofalowych folię ochronną zawsze należy przyklejać na zewnętrznej obudowie, gdyż jest ona wykonana z aluminium! Nieużywaną folię ochronną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

COMMUNIGUARD nie jest urządzeniem medycznym. Nie należy używać go w celach diagnostycznych oraz leczniczych! W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy skorzystać z porady lekarza!

BioHarmonex® to urządzenie biorezonansowe, służące do wytwarzania impulsowego pola elektromagnetycznego o bardzo niskim natężeniu, stworzone szczególnie do użytku domowego.

Biorezonans to metoda oparta na reakcjach w polu elektromagnetycznym, zwana także bioreakcją. Celem tej metody jest zoptymalizowanie wzajemnej komunikacji między komórkami oraz narządami, a w konsekwencji poprawa procesów metabolicznych. Biorezonans oddziałując korzystnie na procesy życiowe, może mieć pozytywny wpływ na zaopatrzenie organizmu w energię, w efekcie harmonizuje i odświeża cały organizm.
Fantastyczne komórki
Komórki i tkanki to podstawowe elementy składowe naszego organizmu, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebują odpowiednich składników odżywczych, a podczas pracy wytwarzają produkty przemiany materii. W każdej sekundzie w organizmie zachodzi wiele miliardów procesów chemicznych. W komórce zaś, w ciągu jednej sekundy przebiega ok. 7000 chemicznych reakcji. Kierowanie tyloma procesami nie byłoby możliwe, gdyby nie odpowiedni przepływ informacji. Oprócz powszechnie znanego „systemu kontroli” hormonalnej i nerwowej, istnieje system kontroli elektromagnetycznej biokomunikacji, który jest odpowiedzialny za harmoniczne funkcjonowanie procesów biochemicznych wewnątrz komórek. Wszystkie te procesy biochemiczne komórek są poprzedzane elektromagnetyczną aktywnością – zatem każda pojedyncza komórka organizmu jest małą elektromagnetyczną jednostką, która pod wpływem działania zewnętrznych źródeł energii w postaci m.in. impulsu elektrycznego ma możliwość komunikacji z innymi komórkami.

Najnowsze urządzenie nowej generacji
Łączna ilość programów – 25

5 nowych programów:
MENSES: program dzięki swoim wibracjom zestraja cykl kobiecy.
PROSTATE: program dla mężczyzn w średnim i starszym wieku.
ANTIFRONT: program korzystnie wpływa na samopoczucie osób bardziej wrażliwych na zmiany frontów atmosferycznych.
MENTAL RECHARGE: program jest zalecany wszystkim osobom, które są narażone na częsty, długotrwały i/lub nadmierny stres oraz w sytuacjach szczególnej gotowości umysłowej (np. okres egzaminów).
LYMPHATIC SYSTEM: program wspomaga działanie układu limfatycznego, który jest ważnym elementem naszej odporności.
Jeśli Ty lub Twoja rodzina doświadczacie ciągłych zmian oraz jesteście narażeni na szkodliwe czynniki zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne wywoływane przez codzienne zmiany cywilizacyjne; jeśli czujesz, że Twoje siły fizyczne słabną, Twoje zapasy energii życiowej wyczerpują się: ZADBAJ O RÓWNOWAGĘ SWOJEGO ŻYCIA!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 147 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.