• Aktualności

  Prawo pracy

  Urlop macierzyński Becikowe URLOP I ZASIŁEK MACIERZYŃSKI Urlop macierzyński to okres, w którym kobieta nie pracuje po urodzeniu dziecka, natomiast jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę. Urlopu macierzyńskiego udziela pracodawca na podstawie zaświadczenia od: [...]
 • Aktualności

  Sposoby na rozdwajające się końcówki włosów

  Sposoby na rozdwajające się końcówki włosów Tag: kosmetyki na zniszczone końcówki włosów    kosmetyki nawilżające do włosów    serum na zniszczone włosy Aby właściwie dbać o umysł i ciało potrzeba dokładności i systematyki działań pielęgnacyjnych. Zachowanie atrakcyjnego wyglądu jest [...]
 • Aktualności

  Anoreksja – przekleństwo czy sens życia?

  Anoreksja – przekleństwo czy sens życia? Anoreksja, zwana także jadłowstrętem jest chorobą, na którą zapada coraz większa liczba ludzi, głównie w wieku 12- 25 lat. Niedościgniony ideał niemal wychudzonej sylwetki, propagowanie diet oraz „zdrowego” trybu [...]
 • Brak grafiki
  Aktualności

  Antykoncepcja

  Antykoncepcja pozwala na podejmowanie współżycia płciowego bez konsekwencji prokreacyjnych. Jakie jest źródło pochodzenia tego słowa? Anti (z greckiego) oznacza przeciw, natomiast conceptio (z łaciny począć) oznacza pochodzić od rodzącego, być różnym od niego i być zarazem zamkniętym w jego granicach. Poczęcie to rozpoczęcie nowego życia [...]
 • Aktualności

  Dlaczego mężczyznom podobają się kobiece piersi?

  Kobiece piersi są dla mężczyzn swoistym wabikiem, który bez względu na wiek przykuwa pożądliwie spojrzenia. Biologicznej funkcji piersi nie trzeba oczywiście tłumaczyć, ale dlaczego mężczyznom podobają się kobiece gruczoły mleczne? Od kiedy naukowcy zaczęli gruntownie [...]

Zasady redagowania witryny

Witryna to strona poświęcona zdrowiu, fitnessowi i urodzie. Misją serwisu jest dostarczanie klientom najnowszych wiadomości i aktualizacji, które są dokładne. Treści znalezione na stronie są praktyczne i dotyczą różnych zagadnień związanych ze zdrowiem, fitnessem i pięknem.

Witryna ma kilka tematów, które obejmują wszystko, od informacji o zdrowiu po porady dotyczące urody. Czytelnicy strony mogą wybrać informacje zdrowotne, które są dla nich najbardziej istotne. Informacje znajdujące się na stronie internetowej są również filtrowane w celu dostosowania ich do osobistego zdrowia użytkowników.

Mimo że informacje zawarte na stronie są dokładne i dotyczą różnych problemów zdrowotnych, pacjenci powinni stosować się do zaleceń swojego lekarza (ów). Strona tylko pomaga uzupełnić informacje dostarczone przez świadczeniodawcę. Pacjentom zaleca się zasięgnięcie profesjonalnej porady na temat tematów i pytań, które przeczytali.

Poniżej przedstawiono kryteria używane przez witrynę do tworzenia jej oryginalnej treści:

Trafność
Obejmuje to kwestie, które mogą wpływać na zarządzanie zdrowiem danej osoby. Omówiono kilka tematów i mogą one obejmować wprowadzenie leków i produktów, komentarze ekspertów, przypomnienia i powiadomienia oraz wiadomości zdrowotne.

Znaczenie kliniczne
Treści znajdujące się tutaj są oparte na najnowszych wynikach badań medycznych, które zostały opublikowane w różnych znanych witrynach medycznych.

Trendy
W ramach tej kategorii uwzględniono szereg interesów sezonowych. Tematy, które można znaleźć w kategorii trendy obejmują sezon alergii, bezpieczeństwo w lecie, przeziębienia i grypę. Inne tematy, które można omówić, to Miesiąc zdrowego serca i świadomość raka piersi.

Treści znajdujące się na tej stronie są wyjątkowe i niezawodne. Internetowa strona poświęcona zdrowiu i urodzie koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom aktualnych i dokładnych informacji na temat zdrowia i kondycji.

Wiadomości zdrowotne i historie, które są omawiane na stronie, opierają się na wyborze redaktora. Artykuły znalezione na stronie zawierają wywiady z naukowcami z dziedziny medycyny, a także z ekspertami naukowymi.

Zasady redakcyjne

Obowiązkiem dziennikarzy jest dostarczanie klientom dokładnych i unikalnych informacji. Oczekuje się, że pisarze przedłożą swoim czytelnikom jedynie wiadomości i referencje, które są wyjątkowe.

Niezależność redakcyjna

Strona koncentruje się na uczciwości i dokładności w raportowaniu.

Polityka redakcyjna dla personelu pracującego na stronie:

Strona jest niezależnym medium, którego celem jest dostarczenie czytelnikom informacji i materiałów edukacyjnych, które są zarówno profesjonalne, jak i nieprofesjonalne. Treści zawarte na stronie są dokładne i wolne od wpływu.

Media informacyjne wymagają, aby jego redakcja ujawniała wszelkie interesy, które mogą mieć z jakimkolwiek narkotykiem, urządzeniem medycznym lub firmą w branży medycznej. Informacje na temat personelu są następnie przekazywane bezpośredniemu przełożonemu w momencie rekrutacji nowych pracowników. Organ nadzorczy ma obowiązek ustalić, czy interesy mogą powodować konflikt i może zostać wyeliminowany.

Redakcja jest oddzielona od osób związanych z sponsorami lub partnerami, aby zapobiec wpływowi na informacje. Każdy pracownik redakcyjny jest odpowiedzialny za dostarczanie dokładnych i istotnych informacji na temat najnowszych tematów. Reporterzy są odpowiedzialni za wyszukiwanie historii lub wywiadów eksperckich. Autorzy znajdują także obiektywne opinie na różne tematy, które pochodzą od odpowiednio wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki temu witryna zapewnia zachowania etyczne wśród swoich pracowników.

Proces wymyślania wiadomości i oryginalnego artykułu

Dziennikarze są zobowiązani do przedstawienia dziennego budżetu aktualności w każdym dniu roboczym. Dzienny budżet wiadomości powinien zawierać najnowsze wiadomości z renomowanych czasopism o zdrowiu, oświadczenie federalnych organizacji zdrowotnych oraz analizy najnowszych trendów zdrowotnych. Od reporterów zajmujących się zdrowiem oczekuje się opinii czołowych liderów medycznych w różnych kwestiach. Redaktorzy personelu dokładnie sprawdzają oryginalne artykuły, zanim zostaną opublikowane na stronie internetowej.

Treść licencjonowana

Starszym redaktorom redakcyjnym odpowiada za sprawdzenie zasad i procedur przed publikowaniem treści zdrowotnych od stron trzecich. Dokonuje się przeglądu, aby zapobiec powstaniu konfliktu interesów. Proces zapewnia, że ​​licencjonowana treść jest trafna, aktualna i dokładna.

Sponsorowana treść i reklama

Witryna zawiera przyciski, treści, banery i plakietki oznaczone jako „Sponsorowane”. Inne mogą być oznaczone jako „od sponsora” lub „reklama”. Treści nie podlegają regulaminowi redakcyjnemu. Treści oznaczone jako „od sponsora” podlegają ustalonym zasadom.

Potencja

Choroba Hashimoto

Choroba Hashimoto (nazwa pochodzi od japońskiego lekarza, który odkrył to schorzenie) to jedna z chorób tarczycy związana ściśle z niedoczynnością. Występuje dość często, ponieważ choruje na nią około 2 procent populacji. Oznacza to, że 2 osoby na […]

Piękno

Trądzik

Trądzik (pryszcze, wągry) – jest jedną z najpowszechniejszych chorób skórnych. Problem ten występuje najczęściej u ludzi młodych, gdzie przyczyną jest zbyt duża ilość produkcji łoju, zatykające się ujścia mieszków, reakcje alergiczne, bakterie bądź stany zapalne. Z reguły powstaje […]