• Aktualności

  Prawo pracy

  Urlop macierzyński Becikowe URLOP I ZASIŁEK MACIERZYŃSKI Urlop macierzyński to okres, w którym kobieta nie pracuje po urodzeniu dziecka, natomiast jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę. Urlopu macierzyńskiego udziela pracodawca na podstawie zaświadczenia od: [...]
 • Aktualności

  Sposoby na rozdwajające się końcówki włosów

  Sposoby na rozdwajające się końcówki włosów Tag: kosmetyki na zniszczone końcówki włosów    kosmetyki nawilżające do włosów    serum na zniszczone włosy Aby właściwie dbać o umysł i ciało potrzeba dokładności i systematyki działań pielęgnacyjnych. Zachowanie atrakcyjnego wyglądu jest [...]
 • Aktualności

  Anoreksja – przekleństwo czy sens życia?

  Anoreksja – przekleństwo czy sens życia? Anoreksja, zwana także jadłowstrętem jest chorobą, na którą zapada coraz większa liczba ludzi, głównie w wieku 12- 25 lat. Niedościgniony ideał niemal wychudzonej sylwetki, propagowanie diet oraz „zdrowego” trybu [...]
 • Brak grafiki
  Aktualności

  Antykoncepcja

  Antykoncepcja pozwala na podejmowanie współżycia płciowego bez konsekwencji prokreacyjnych. Jakie jest źródło pochodzenia tego słowa? Anti (z greckiego) oznacza przeciw, natomiast conceptio (z łaciny począć) oznacza pochodzić od rodzącego, być różnym od niego i być zarazem zamkniętym w jego granicach. Poczęcie to rozpoczęcie nowego życia [...]
 • Aktualności

  Dlaczego mężczyznom podobają się kobiece piersi?

  Kobiece piersi są dla mężczyzn swoistym wabikiem, który bez względu na wiek przykuwa pożądliwie spojrzenia. Biologicznej funkcji piersi nie trzeba oczywiście tłumaczyć, ale dlaczego mężczyznom podobają się kobiece gruczoły mleczne? Od kiedy naukowcy zaczęli gruntownie [...]

Zasady reklamowe witryn

strona ustaliła wytyczne, które koncentrują się na zarządzaniu różnymi aspektami reklamy na stronie internetowej. Wytyczne obejmują również strony internetowe i aplikacje mobilne, które są skierowane do konsumentów. Strony internetowe i aplikacje mobilne kierowane do klientów są określane przez nasze sieci reklamowe i opierają się na zainteresowaniach użytkowników określonych przez te sieci reklamowe.

Wytyczne zawarte w zasadach reklamowych obejmują kilka kwestii, takich jak zatwierdzanie reklam przez media, sposób wyświetlania reklam na stronie internetowej oraz sposób usuwania reklam z witryny. Tylko personel z witryny może podjąć dowolne z tych działań. Obowiązkiem mediów jest interpretacja i egzekwowanie tej polityki. strona ma również prawo do zmiany polityki reklamowej w dowolnym momencie, gdy uzna to za konieczne.

Poniżej znajdują się wytyczne dotyczące zasad reklamowych

Strona może według własnego uznania określić rodzaj Reklamy, która zostanie zaakceptowana i wyświetlona na stronie internetowej. Ważne jest, aby pamiętać, że reklamy wykonane na stronie internetowej nie są rekomendacjami dla firm, które produkują, rozpowszechniają lub promują reklamowane produkty lub usługi.

Witryna nie akceptuje reklam, które nie są dokładne. Reklama powinna być dokładna i profesjonalnie wykonana, aby została zaakceptowana.

Kategorie reklam, które nie są dozwolone

Witryna nie akceptuje żadnych nielegalnych lub „kontrowersyjnych” produktów. Witryna zastrzega sobie prawo do określenia, co uważa za „kontrowersyjne” produkty.

 • Materiały promujące dyskryminację lub ośmieszanie osoby lub grupy osób z przyczyn osobistych nie będą akceptowane.
 • Reklama na alkoholu nie będzie akceptowana.
 • Wszelkie oszukańcze, mylące lub obraźliwe treści nie będą akceptowane.
 • Materiały, które kierują ich treści na dzieci poniżej 13 roku życia, nie będą akceptowane.
 • Treści pornograficzne nie będą akceptowane.
 • Media lub wiadomości, które zostały zaklasyfikowane jako gry lub treści wideo ocenione jako „M”, nie będą akceptowane.
 • Produkty lub usługi, które nie są rozsądne, nie będą akceptowane.
 • Wiadomości i multimedia zawierające roszczenia bez dowodów nie będą akceptowane.
 • Jednostki reklamowe, które wykraczają poza zdefiniowane miejsce, nie będą akceptowane.

Strona różnicuje także reklamy, treści sponsorowane i treści redakcyjne. W rezultacie każdy z typów treści jest traktowany jako oddzielna jednostka z różnymi wytycznymi.

Gdy czytelnik kliknie jedną z reklam, zostanie powiązany z odpowiednim obszarem sponsorowanych treści, który znajduje się pod właściwością witryny.

Witryna zastrzega sobie prawo do określenia sposobu wyświetlania wyników wyszukiwania informacji dotyczących dowolnego słowa kluczowego lub tematu. Treść zostanie wyświetlona wraz z jej źródłem. Treść sponsorowana zostanie oznaczona jako taka, a te same wskazówki odnoszą się do innych informacji, które zostaną przefiltrowane.

Strona postępuje zgodnie z zasadami i wytycznymi zawartymi w reklamach Google i łączy je z odpowiednimi stronami internetowymi.

Treści stron trzecich mają być zgodne z zasadami reklamowymi, a treścią etykietowania są objęte określone zasady witryny. Reklamy nie mają na celu bezpośredniego linkowania do żadnych informacji kontaktowych, takich jak strona rejestracji lub przechwytywania poczty e-mail.

Strona zastrzega sobie prawo do zatwierdzenia publikacji jakichkolwiek reklam. Witryna może zdecydować o zaakceptowaniu, odrzuceniu, anulowaniu lub usunięciu reklam w dowolnym momencie. W przypadku odwołania, usunięcia lub odrzucenia zostanie udzielone szybkie powiadomienie.

Reklamodawca jest zobowiązany do przestrzegania wszystkich krajowych i zagranicznych przepisów prawa obowiązujących na stronie. Przepisy mogą zawierać wszelkie legendy, oświadczenia i ujawnienia wymagane do celów prawnych.

Reklama nie powinna zawierać tagów, pikseli, flashowych kontenerów ani żadnego innego oprogramowania gromadzącego informacje. Pliki cookie, sygnały nawigacyjne lub inne informacje będą filtrowane w celu ochrony sieci przed wszelkimi zagrożeniami.

Potencja

Choroba Hashimoto

Choroba Hashimoto (nazwa pochodzi od japońskiego lekarza, który odkrył to schorzenie) to jedna z chorób tarczycy związana ściśle z niedoczynnością. Występuje dość często, ponieważ choruje na nią około 2 procent populacji. Oznacza to, że 2 osoby na […]

Piękno

Trądzik

Trądzik (pryszcze, wągry) – jest jedną z najpowszechniejszych chorób skórnych. Problem ten występuje najczęściej u ludzi młodych, gdzie przyczyną jest zbyt duża ilość produkcji łoju, zatykające się ujścia mieszków, reakcje alergiczne, bakterie bądź stany zapalne. Z reguły powstaje […]